27.08.2017

nasıl hissettiğimi bilmiyorum. daha doğrusu iyi ya da kötü olduğumu hissetmiyorum. hala netleşmemiş çok şey var ama netleşmek zorunda da değiller onu anladım. 

dün akşam kuzenimle terasta oturduk, bardaklarca çay ve kahve tükettik, en son çayı 3 ve kahveyi 2 diye saymıştım, saymayı bıraktım. sadece birer tane sigara içtik, çünkü bitmişti. olsaydı içer miydim diye kendimi sorguluyorum çünkü ben ve sigara? bundan yarım yıl kadar önce net bi şekilde nefret ettiğim ve içenlerle de fazla muhattap olmadığım bir şeydi ve bir anda -sadece arkadaş ortamlarında canım istediğinde de olsa- sigara içmeye başladım. kendimi kızdığım bir konu daha. 
neyse, fazla konuşmadık, bol bol müzik dinledik. artık konuşmuyoruz bir şeyleri, çünkü yorulduk anlatmaktan. mesela o yine aldatılmaktan korktuğu için kimseyle bi ilişkiye başlamıyor, ufak bi flört dönemi başlayanlarla da bir şekilde arasını bozuyor ilerlemesin diye. ben desen zaten ayrı bi durum. onun dışındaki aile sorunları da stabil kesintisiz devam ettiği için onları da konuşmuyoruz artık, bir şekilde halletmeye bakıyoruz. 
böyle.

1 yorum:

  1. hava soğudu teras zorlar artık... ama en kalın polarları çekip eldeki çayla ısınması da ayrı bir keyif değil mi yauv! :)

    YanıtlaSil